op3

W 100% polecamy usługi Macieja. Zdjęcia zachwycają naturalnością oraz pełnym profesjonalizmem na najwyższym poziomie. Wszystkim tym, którzy planują ślub lub inne bardzo ważne wydarzenie w swoim życiu, możemy z pełną odpowiedzialnością polecić Macieja. Sami będziemy wracać do Macieja bardzo chętnie.

Agnieszka i Krzysztof

op1

Bardzo jesteśmy zadowoleni z usług Pana Maćka, który był naszym fotografem na naszym ślubie. Po pierwsze to co jest najważniejsze, czyli gościu zna się na fotografii, używa dobrego sprzętu, jest rzetelny w tym co robi! Bardzo jesteśmy zadowoleni z efektu końcowego naszej sesji w Lublinie i na łonie natury! Druga istotna sprawa to fakt, ze z Maćkiem bardzo milo się współpracuje, tzn. że spędzając z nim pół dnia na sesji w 30°C upale mieliśmy wrażenie, ze jesteśmy z kolegą, wszystko odbywało się bez stresu, lecz profesjonalnie. Zatem godnie polecamy Maćka wszystkim, którzy chcą mieć ładne fotki za rozsądna cenę!

Justyna i Artur

op2

Zadowolone z usługi fotograficznej młode małżeństwo osobom poszukującym profesjonalnego podejścia tudzież cen przystępnych i obsługi uprzejmej niniejszą firmę poleca szczerze a wielce.

Anna i Krzysztof